Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy Kłodawa
Menu góra
Strona startowa Urząd Gminy Kłodawa Struktura (referaty)
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Struktura (referaty), bieżące, menu 1132 - BIP - Urząd Gminy Kłodawa”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Struktura (referaty)

Struktura (referaty)

 

KIEROWNICTWO URZĘDU:

Wójt Gminy Kłodawa - Anna Mołodciak

tel. (95) 7216 660

e-mail: urzad@klodawa.pl

Zastępca Wójta - Andrzej Kwiatkowski

tel. (95) 7216 660, e-mail: akwiatkowski@klodawa.pl

Sekretarz Gminy - Karolina Niciejewska

tel. (95) 7216 662, e-mail: sekretarz@klodawa.pl

Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak:

tel. (95) 7216 664, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

 

Wójt Gminy Kłodawa lub jego Zastępca

przyjmuje interesantów

w sprawach skarg lub wniosków

w poniedziałki w godz. 15:30 – 17:30.

 


 

POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU:

  • Gabinet Wójta:

1) Samodzielne stanowisko ds. obsługi sekretariatu i kadr – w zastępstwie Madgalena Marek

tel. (95) 7216 660, e-mail: sekretariat@klodawa.pl

 

  • Referat Budżetowo – Finansowy:

1) Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak:

tel. (95) 7216 664, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

2) stanowisko ds. rachuby i płac (zastępca Skarbnika Gminy) - Karolina Adamczyk

tel. (95) 7216 675, e-mail: kadamczyk@klodawa.pl

3) stanowisko ds. windykacji - Izabela Piasecka-Prokopowicz

tel. (95) 7216 672, e-mail: ipiasecka@klodawa.pl

4) stanowisko ds. księgowości finansowej - Natalia Czerwonka

tel. (95) 7216 674, e-mail: nczerwonka@klodawa.pl

5) stanowisko ds. księgowości podatkowej - w zastępstwie Eunika Koch

tel. (95) 7216 672, e-mail: erozycka@klodawa.pl

6) stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych - Dagmara Wierzbicka

tel. (95) 7216 672, e-mail: dwierzbicka@klodawa.pl

7) stanowisko ds. egzekucji i windykacji - Elwira Cierniewska

tel. (95) 7216 672, e-mail: ecierniewska@klodawa.pl

 

  • Referat Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Gospodarki Gruntami:

1) kierownik referatu - Jerzy Jesis

tel. (95) 7216 665 lub 504-185-790, e-mail: jjesis@klodawa.pl

2) stanowisko ds. inwestycji komunalnych (z-ca kierownika referatu) - Grzegorz Zapytowski

tel. (95) 7216 670 lub 504-185-525, e-mail: gzapytowski@klodawa.pl

3) stanowisko ds. planowania przestrzennego - Iwona Szabowicz

tel. (95) 7216 676, e-mail: iszabowicz@klodawa.pl

4) stanowisko ds. ocen środowiskowych i planowania przestrzennego - Bartosz Kołodziejczak

tel. (95) 7216 676, e-mail: bkolodziejczak@klodawa.pl

5) stanowisko ds. gospodarki gruntami - Anna Mielnik

tel. (95) 7216 670, e-mail: amielnik@klodawa.pl

6) stanowisko ds. rozwoju i dokumentacji inwestycyjnej - Sylwia Mikołajczuk

tel. (95) 7216 667, e-mail: smikolajczuk@klodawa.pl

 

  • Referat Drogownictwa Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

1) kierownik referatu – Agnieszka Szurgot-Miłosz

tel. (95) 7216 666 lub 530-015-106, e-mail: rdk@klodawa.pl

2) stanowisko ds. drogownictwa, oświetlenia drogowego i przewozów osobowych - Marta Pawlak

tel. (95) 7216 669, e-mail: mpawlak@klodawa.pl

3) stanowisko ds. gospodarki komunalnej i rolnictwa - Joanna Gozdowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: jgozdowska@klodawa.pl

4) stanowisko ds. ochrony środowiska - Daniel Żołędziejewski

tel. (95) 7216 661, e-mail: ochronasrodowiska@klodawa.pl

5) pracownik gospodarczy ds. utrzymania infrastruktury – Tadeusz Miłosz

tel. (95) 7216 669

 

  • Referat Społeczno-Organizacyjny

1) kierownik referatu - Bożena Popowska

(informacje niejawne, stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i OSP)

tel. (95) 7216 673 lub 504-185-595, e-mail: bpopowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. USC i ewidencja ludności - Izabela Wawrzyniak

tel. (95) 7216 671, e-mail: usc@klodawa.pl

3) stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych - Marta Brysik

tel. (95) 7216 671, e-mail: usc@klodawa.pl

3) stanowisko ds. funduszu alimentacyjnego - Patrycja Augustyniak

tel. (95) 7216 667, e-mail: paugustyniak@klodawa.pl

4) pracownik gospodarczy – Tomasz Augustyniak

 

  • Referat Gospodarczy (Różanki ul.Myśliwska 18 - baza sprzętowa)
1) stanowisko ds. administracyjno-finansowych Agnieszka Przybyła

tel. 0 504 845 870, e-mail: rgd@klodawa.pl

2) stanowisko ds. utrzymania zieleni i cmentarzy - Justyna Wołosewicz

tel. 0 504 845 870, e-mail: jwolosewicz@klodawa.pl

3) pracownicy gospodarczy (stanowisko wieloosobowe)

 

  • Biuro Funduszy i Promocji

1) stanowisko ds. rozwoju gospodarczego, kultury, zdrowia oraz promocji - Marta Więckowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: mwieckowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. integracji europejskiej, funduszy pomocowych i inwestycji - Anna Kowalska-Maksimowicz 

tel. (95) 7216 667, e-mail: akowalska@klodawa.pl,

3) stanowisko ds. współpracy zagranicznej i funduszy europejskich - Beata Grzegolec

tel. (95) 7216 667, e-mail: bgrzegolec@klodawa.pl

 

  • Biuro Rady Gminy

1) stanowisko ds. obsługi rady gminy - Kamila Kłosowska

tel. (95) 7216 668, e-mail: kklosowska@klodawa.pl, radagminy@klodawa.pl

 

  • Administrator Sieci – Jacek Mazur

tel. (95) 7216 667, e-mail: jmazur@klodawa.pl

 

  • STRAŻ GMINNA

1) Komendant Straży Gminnej – Marian Matczak

kontakt: tel. 504-185-404, fax: 95-7216-690, e-mail: strazgminna@klodawa.pl


  • URZĄD STANU CYWILNEGO

tel. 95 7216 671,e-mail: usc@klodawa.pl

1) Kierownik USC – Anna Mołodciak

2) Z-ca kierownika USC – Izabela Wawrzyniak

3) Z-ca kierownika USC – Anna Mielnik

 

Metryka

data wytworzenia
2012-07-25
data udostępnienia
2012-07-25
sporządzone przez
Karolina Niciejewska
opublikowane przez
Mazur Jacek
ilość odwiedzin
1868
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.