Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Kłodawa
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Urząd Gminy Kłodawa  / Struktura (referaty)
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Struktura (referaty) Struktura (referaty)


KIEROWNICTWO URZĘDU:

WÓJT GMINY KŁODAWA - ANNA MOŁODCIAK

tel. (95) 721 66 60, e-mail: urzad@klodawa.pl

 

Zastępca Wójta - Andrzej Kwiatkowski

tel. (95) 721 66 60, e-mail: akwiatkowski@klodawa.pl

 

Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak

tel. (95) 721 66 64, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

 

Sekretarz Gminy - Karolina Niciejewska

tel. (95) 721 66 62, e-mail: kniciejewska@klodawa.pl

 

Wójt Gminy Kłodawa lub jego Zastępca przyjmuje interesantów w sprawach skarg lub wniosków

w poniedziałki w godz. 15:30 – 17:30. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty (95 721 66 60).

  

 

 

 


 

POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU:

  • Gabinet Wójta:

1) Samodzielne stanowisko ds. obsługi sekretariatu i kadr – Lilla Adamiec

tel. (95) 7216 660, e-mail: sekretariat@klodawa.pl



  • Referat Budżetowo – Finansowy:

1) Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak:

tel. (95) 7216 664, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

2) stanowisko ds. rachuby i płac (zastępca Skarbnika Gminy) - Karolina Adamczyk

tel. (95) 7216 675, e-mail: kadamczyk@klodawa.pl

3) stanowisko ds. windykacji - Izabela Piasecka-Prokopowicz

tel. (95) 7216 674, e-mail: ipiasecka@klodawa.pl

4) stanowisko ds. księgowości finansowej - Natalia Czerwonka

tel. (95) 7216 674, e-mail: nczerwonka@klodawa.pl

5) stanowisko ds. księgowości podatkowej - Elżbieta Różycka

tel. (95) 7216 672, e-mail: erozycka@klodawa.pl

6) stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych - Dagmara Wierzbicka

tel. (95) 7216 672, e-mail: dwierzbicka@klodawa.pl

 

  • Referat Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Gospodarki Gruntami:

1) kierownik referatu - Jerzy Jesis

tel. (95) 7216 665 lub 504-185-790, e-mail: jjesis@klodawa.pl

2) stanowisko ds. inwestycji komunalnych (z-ca kierownika referatu) - Grzegorz Zapytowski

tel. (95) 7216 670 lub 504-185-525, e-mail: gzapytowski@klodawa.pl

3) stanowisko ds. planowania przestrzennego - Iwona Szabowicz

tel. (95) 7216 676, e-mail: iszabowicz@klodawa.pl

4) stanowisko ds. ocen środowiskowych i planowania przestrzennego - Bartosz Kołodziejczak

tel. (95) 7216 676, e-mail: bkolodziejczak@klodawa.pl

5) stanowisko ds. gospodarki gruntami - Anna Mielnik

tel. (95) 7216 670, e-mail: amielnik@klodawa.pl

6) stanowisko ds. rozwoju i dokumentacji inwestycyjnej - Sylwia Mikołajczuk

tel. (95) 7216 667, e-mail: smikolajczuk@klodawa.pl

 

  • Referat Drogownictwa Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

1) kierownik referatu – Agnieszka Szurgot-Miłosz

tel. (95) 7216 666 lub 530-015-106, e-mail: rdk@klodawa.pl

2) stanowisko ds. drogownictwa, oświetlenia drogowego i przewozów osobowych - Marta Pawlak

tel. (95) 7216 669, e-mail: mpawlak@klodawa.pl

3) stanowisko ds. gospodarki komunalnej i rolnictwa - Joanna Gozdowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: jgozdowska@klodawa.pl

4) stanowisko ds. ochrony środowiska - Marek Jędraszczyk

tel. (95) 7216 661, e-mail: mjedraszczyk@klodawa.pl

5) pracownik gospodarczy ds. utrzymania infrastruktury – Tadeusz Miłosz

tel. (95) 7216 669

 

  • Referat Społeczno-Organizacyjny

1) kierownik referatu - Bożena Popowska

(informacje niejawne, stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i OSP)

tel. (95) 7216 673 lub 504-185-595, e-mail: bpopowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. USC i ewidencja ludności - Izabela Wawrzyniak

tel. (95) 7216 671, e-mail: usc@klodawa.pl

3) stanowisko ds. obsługi interesantów - Marta Brysik

tel. (95) 7216 680, e-mail: bok@klodawa.pl

4) stanowisko ds. funduszu alimentacyjnego - Patrycja Augustyniak

tel. (95) 7216 667, e-mail: paugustyniak@klodawa.pl

5) pracownik gospodarczy – Tomasz Augustyniak

 

  • Referat Gospodarczy (Różanki ul.Myśliwska 18 - baza sprzętowa)

1) stanowisko ds. administracyjno-finansowych Agnieszka Przybyła

tel. 0-504-845-870, e-mail: rgd@klodawa.pl

2) pracownicy gospodarczy

 

  • Biuro Funduszy i Promocji

1) stanowisko ds. rozwoju gospodarczego, kultury, zdrowia oraz promocji - Marta Więckowska

tel. (95) 7216 669, e-mail: mwieckowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. integracji europejskiej, funduszy pomocowych i inwestycji - Anna Kowalska-Maksimowicz 

tel. (95) 7216 667, e-mail: akowalska@klodawa.pl,

3) stanowisko ds. współpracy zagranicznej i funduszy europejskich - Beata Grzegolec

tel. (95) 7216 667, e-mail: bgrzegolec@klodawa.pl

 

  • Biuro Rady Gminy

1) stanowisko ds. obsługi rady gminy - Kamila Kłosowska

tel. (95) 7216 668, e-mail: kklosowska@klodawa.pl, radagminy@klodawa.pl

 

  • Administrator Sieci – Jacek Mazur

tel. (95) 7216 667, e-mail: jmazur@klodawa.pl

 

  • STRAŻ GMINNA

1) Komendant Straży Gminnej – Marian Matczak

kontakt: tel. 504-185-404, fax: 95-7216-690, e-mail: strazgminna@klodawa.pl

 

  • URZĄD STANU CYWILNEGO

tel.(95)7216-671,e-mail: usc@klodawa.pl

1) Kierownik USC – Anna Mołodciak

2) Z-ca kierownika USC – Izabela Wawrzyniak

3) Z-ca kierownika USC – Anna Mielnik

 

---- schemat_organizacyjny_2020.JPG

 

 



data wytworzenia2012-07-25
data udostępnienia2012-07-25
sporządzone przezKarolina Niciejewska
opublikowane przezJacek Mazur
ilość odwiedzin1287
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Kłodawa, ul. Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa, tel.: (95) 7216660, fax: (95) 7176840, sekretariat@klodawa.pl, www.klodawa.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@