Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy Kłodawa
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Urząd Gminy  / Struktura (referaty)
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Struktura (referaty) Struktura (referaty)


KIEROWNICTWO URZĘDU:

WÓJT GMINY KŁODAWA - ANNA MOŁODCIAK

tel. (95) 721 66 60, e-mail: urzad@klodawa.pl


Zastępca Wójta - Andrzej Kwiatkowski

tel. (95) 721 66 60, e-mail: akwiatkowski@klodawa.pl


Skarbnik Gminy - Agnieszka Chudziak:

tel. (95) 721 66 64, e-mail: skarbnik@klodawa.pl


Sekretarz Gminy - Karolina Niciejewska

tel. (95) 721 66 62, e-mail: kniciejewska@klodawa.pl

 

Wójt Gminy Kłodawa lub jego Zastępca przyjmuje interesantów w sprawach skarg lub wniosków

w poniedziałki w godz. 15:30 – 17:30. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty (95 721 66 60).

 

POSZCZEGÓLNE KOMÓRKI ORGANIZACYJNE URZĘDU (kontakt):


  • Referat Budżetowo – Finansowy:

1) skarbnik gminy - Agnieszka Chudziak

tel. (95) 721 66 64, e-mail: skarbnik@klodawa.pl

2) stanowisko ds. rachuby i płac (zastępca Skarbnika Gminy) - Karolina Adamczyk

tel. (95) 721 66 75, e-mail: kadamczyk@klodawa.pl

3) stanowisko ds. księgowości budżetowej - Izabela Piasecka-Prokopowicz

tel. (95) 721 66 74, e-mail: ipiasecka@klodawa.pl

4) stanowisko ds. księgowości finansowej - Natalia Czerwonka

tel. (95) 721 66 74, e-mail: nczerwonka@klodawa.pl

5) stanowisko ds. księgowości podatkowej - Elżbieta Różycka

tel. (95) 721 66 72, e-mail: erozycka@klodawa.pl

6) stanowisko ds. podatków i opłat lokalnych - Dagmara Wierzbicka

tel. (95) 721 66 72, e-mail: dwierzbicka@klodawa.pl

 

  • Referat Planowania Przestrzennego, Inwestycji i Gospodarki Gruntami:

1) kierownik referatu - Jerzy Jesis

tel. (95) 721 66 65, e-mail: jjesis@klodawa.pl

2) stanowisko ds. inwestycji komunalnych (z-ca kierownika referatu) - Grzegorz Zapytowski

tel. (95) 721 66 70, e-mail: gzapytowski@klodawa.pl

3) stanowisko ds. planowania przestrzennego - Iwona Szabowicz

tel. (95) 721 66 76, e-mail: iszabowicz@klodawa.pl

4) stanowisko ds. ocen środowiskowych i planowania przestrzennego - Bartosz Kołodziejczak

tel. (95) 721 66 76, e-mail: bkolodziejczak@klodawa.pl

5) stanowisko ds. gospodarki gruntami - Anna Mielnik

tel. (95) 721 66 70, e-mail: amielnik@klodawa.pl

6) stanowisko ds. rozwoju i dokumentacji inwestycyjnej - Anna Kowalska-Maksimowicz

tel. (95) 721 66 67, e-mail: akowalska@klodawa.pl

 

  • Referat Drogownictwa Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Promocji

 1) kierownik referatu – Agnieszka Szurgot-Miłosz

tel. (95) 721 66 66, e-mail: rdk@klodawa.pl

2) stanowisko ds. drogownictwa, oświetlenia drogowego i przewozów osobowych - Marta Pawlak

tel. (95) 721 66 69, e-mail: mpawlak@klodawa.pl

3) stanowisko ds. gospodarki komunalnej i rolnictwa - Joanna Gozdowska

tel. (95) 721 66 69, e-mail: jgozdowska@klodawa.pl

4) stanowisko ds. rozwoju gospodarczego, kultury zdrowia i promocji - Marta Więckowska

tel. (95) 721 66 69, e-mail: mwieckowska@klodawa.pl

5) stanowisko ds. ochrony środowiska - Marek Jędraszczyk

tel. (95) 721 66 61, e-mail: mjedraszczyk@klodawa.pl

 

  • Referat Społeczno-Organizacyjny

 1) kierownik referatu - Bożena Popowska

(informacje niejawne, stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, spraw wojskowych i OSP)

tel. (95) 721 66 73, e-mail: bpopowska@klodawa.pl

2) stanowisko ds. kadr i sekretariatu (z-ca kierownika referatu) - Lilla Adamiec

tel. (95) 721 66 60, e-mail: sekretariat@klodawa.pl

3) stanowisko ds. USC i ewidencja ludności - Izabela Wawrzyniak

tel. (95) 721 66 71, e-mail: usc@klodawa.pl

4) stanowisko ds. obsługi interesantów - Marta Brysik

tel. (95) 721 66 80, e-mail: bok@klodawa.pl

5) stanowisko ds. funduszu alimentacyjnego - Patrycja Augustyniak

tel. (95) 721 66 67, e-mail: paugustyniak@klodawa.pl

 

  • SAMODZIELNE STANOWISKA

 1) stanowisko ds. integracji europejskiej, funduszy pomocowych i inwestycji - Sylwia Mikołajczuk 

tel. (95) 721 66 67, e-mail: smikolajczuk@klodawa.pl

2) stanowisko ds. współpracy zagranicznej i funduszy europejskich - Beata Grzegolec

tel. (95) 721 66 67, e-mail: bgrzegolec@klodawa.pl

3) stanowisko ds. obsługi rady gminy - Kamila Kłosowska

tel. (95) 721 66 68, e-mail: kklosowska@klodawa.pl, radagminy@klodawa.pl

4) administrator zabezpieczenia siec wewnętrznej i obsługi BIP- Jacek Mazur

tel. (95) 721 66 67, e-mail: jmazur@klodawa.pl

 

 

 

 



data wytworzenia2012-07-25
data udostępnienia2012-07-25
sporządzone przezKarolina Niciejewska
opublikowane przezAgnieszka Chudziak
ilość odwiedzin443
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Kłodawa, ul. Gorzowska 40, 66-415 Kłodawa, tel.: (95) 7216660, fax: (95) 7176840, sekretariat@klodawa.pl, www.klodawa.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@